Hakkımızda

Bingrup Peyzaj Proje İnşaat Taahhüt Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi olarak iş dünyasındaki hayatımız 2010 yılında, Ankara’da başlamıştır. Kuruluşumuzdan bugüne çeşitli sektörlerde hizmet vererek çoklu disiplinli bir yapı kazanmış olduk.Başta Ankara, İstanbul ve Bursa olmak üzere 2017 yılına kadar büyük, orta ve küçük ölçekli peyzaj ve inşaat projelerinde yer alan firmamız taahhütlü işler alanındaki tecrübesini perçinlemiştir. Bu süre zarfında üretim, pazarlama ve proje-uygulamaları firmamızın önemli yetkinlikleri arasında yer almıştır.

Yaptığımız kapsamlı AR-GE çalışmaları ve iş dünyasında edindiğimiz tüm tecrübeler ışığında, 2017 yılında, otomotiv sektörünün tamamlayıcısı haline gelmiş olan “detaylı araç bakım sistemleri” (DCC Detailing Car Care Systems) çalışma alanına hızlı bir giriş yaptık.

Yaklaşık üç yıl süren bir saha çalışması ile Türkiye’yi karış karış gezerek sektörün beklentilerini ortaya koyduğumuz fizibilitemizi hazırladık. Detaylı Araç Bakımı uygulamalarında kullanılmak üzere tamamen kendi Markamız olan Türk Patent ve Marka Kurumunca tescillenmiş markamız ile pazarda güvenilir bir konum elde ettik. Tüm kalite ölçümlerini düzenli aralıklarla yaptırdığımız ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanındaki DCC uygulama merkezlerinde kullanılmaktadır.

Hızlı tedarik ve hızlı geri dönüş bilinci ile hareket eden firmamız aynı zamanda uygulama eğitimi vererek boya koruma, seramik uygulama konularında ülke çapında bir standarda ulaşılması için çabalamaktadır. Doğru ürün, doğru bir şekilde uygulanırsa mükemmel sonuçlar alınacaktır bunu biliyoruz ve bütün enerjimizi bu bilinçle kullanıyoruz.